Skyline

Konferencja w Zittau dot. budownictwa lekkiego i z tworzyw sztucznych - online

1. konferencja w Zittau dotycząca budownictwa lekkiego i z tworzyw sztucznych zgromadzi wirtualnie firmy z regionu zainteresowane promującymi współpracę i innowację kontaktami transgranicznymi w Polsce i Czechach oraz osoby studiujące w Saksonii, Polsce i Czechach, zainteresowane tematem cyfryzacji przedsiębiorstw. Wydarzenie jest częścią unijnego projektu „DigiNetPolSax", który jest realizowany przez Saksońską Korporację Rozwoju Gospodarczego (WFS) jako partnera wiodącego wspólnie z Karkonoską Agencją Rozwoju Regionalnego KARR S.A., Hochschule Zittau/Görlitz oraz Technologie- und Gründerzentrum Bautzen GmbH.

Wydarzenie online oferuje uczestniczkom i uczestnikom możliwość udziału w sympozjum „Cyfryzacja w przemyśle tworzyw sztucznych i budownictwa lekkiego", wystawie towarzyszącej oraz międzynarodową giełdzie współpracy. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymagana jest rejestracja. 

  • Termin: 04.02.2021
  • Lokalizacja: Hochschule Zittau/Görlitz, Theodor-Körner-Allee 16, 02763 Zittau, Niemcy / online

Więcej informacji i możliwość rejestracji znajdą Państwo tutaj.

Minione wydarzenia w 2021

Intensywny kurs języka polskiego A2/B1 - stałość i dynamika standardów komunikacji

Język jest równocześnie stały i dynamiczny. Te same schematy komunikacyjne obowiązują przez dziesięciolecia, a jednocześnie aktualne wydarzenia społeczne i polityczne znajdują...

19.07.2024 -