Skyline

Social Media Netykieta

Serdecznie zapraszamy do wymiany poglądów z nami i całą społecznością na naszych kanałach social media. Aby każdy odwiedzający czuł się komfortowo, na naszych kanałach stosujemy poniższe zasady dyskusji. Każdy, kto pisze komentarze lub posty naruszające nasze zasady, musi liczyć się z tym, że będziemy je ukrywać, usuwać lub trwale blokować poszczególnych użytkowników naszych kanałów - bez uprzedniej konsultacji. Aby umożliwić otwartą wymianę poglądów, prosimy - podobnie jak w przypadku osobistej rozmowy - o przestrzeganie i uwzględnienie poniższych zasad i wskazówek (netykieta):

  • Wszelkie formy dyskryminacji lub zniesławiania osób lub grup ze względu na ich pochodzenie, przynależność religijną, narodowość, stan fizyczny, tożsamość seksualną, płeć, dochody lub wiek są niedopuszczalne.
  • Obelgi, oszczerstwa, zniesławienia i prowokacje, jak również komentarze zawierające wulgarne, propagujące przemoc, dyskryminujące, rasistowskie, seksistowskie, nienawistne i/lub niezgodne z prawem stwierdzenia, czy też treści nie mają u nas miejsca i nie będą tolerowane.
  • Autopromocja, spam i nieistotne linki są zabronione. Tego rodzaju treści zostaną przez nas usunięte.
  • Nie tolerujemy naruszeń praw osobistych. Ujawnianie informacji personalnych, takich jak adresy e-mail, numery telefonów lub adresy nie jest dozwolone na naszych kanałach społecznościowych.
  • Komentarze, które zostały wygenerowane automatycznie/maszynowo (zwłaszcza boty) lub są ewidentną częścią kampanii (shitstormy) również mogą zostać usunięte lub ich nadawcy mogą zostać zablokowani.
  • W przypadku linków do zewnętrznych stron internetowych, zastrzegamy sobie prawo do sprawdzania treści linków i w razie potrzeby do usunięcia adresu URL lub całego komentarza.
  • Każdy, kto narusza obowiązujące prawo, nie ma prawa przebywać na naszych kanałach społecznościowych. W przypadku treści istotnych z prawnego punktu widzenia, zastrzegamy sobie prawo do przekazania ich organom w celu przeprowadzenia postępowania karnego. Upewnij się również, że posiadasz prawa do wykorzystania swoich tekstów, zdjęć i filmów, ponieważ naruszenie praw autorskich może doprowadzić do konsekwencji prawnych.

Disclaimer

  • Wszyscy użytkownicy i użytkowniczki są odpowiedzialni za publikowane przez siebie materiały.
  • Udostępniając komentarz na naszych platformach i kanałach, zgadzasz się na to, że Twoje wypowiedzi staną się publicznie dostępne i mogą być cytowane.

Bądźmy zawsze i wszędzie mili i uprzejmi dla siebie nawzajem. Czekamy na Wasze wypowiedzi

i ciekawą wymianę zdań! Jesteśmy zawsze otwarci na opinie, sugestie i pytania.

Zespół redakcyjny Partnerstwo-Odra


(Status: styczeń 2022)


27.05.2024 -